| toatalumeaemagica a întrebat:

Cand vine sfars lumii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

Nimeni nu stie decat Dumnezeu

| BybyBlondina a răspuns:

Numai Dumnezeu stie...

| camelia1812 a răspuns:

O sa vedem noi

laughing

mie mi se pare o tampenie faptul ca aproape toata lumea zice ca vine sf lumii in 2012oh go on
Dumnezeu o sa hotarasca asta, nu noi

daca vrei sa afli mai multe detalii despre sfarsitul lumii mai bine citeste in Biblie.winking

| TheToxicNightmare a răspuns:

Numai Dumnezeu stie, el n-ea facut, el n-e distruge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa tu astawinking. Traieste in prezent, n-ai de unde sa stii ce-ti rezerva viitorul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se stie exact daca va fi in 2012 da s-ar putea! deoarece polii se inverseaza si se provoaca catastrofe naturale!

| zafrina a răspuns:

| .::Roxy Shi Atat::. :*:*:* a răspuns:

Cine stie cand vrea domnu.nu ai de unde sa stii