| imihaistoian a întrebat:

Care cantar este mai precis cel analog sau cel digital?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| vladlove123 a răspuns:

Cel digital este mai bun dupa parerea mea, dar depinde si de cati bani costa sau de ce firma este facut. Cel mai bun cantar este acela de la medic digital proffesional si gasesti in magazine gen auchan, carrefour intre 200lei-300, iar daca nu vrei unul proffesional gasesti in orice magazin de electronice cu 50 lei. Funda?

1 răspuns:
| Anonymus23 a răspuns:

Cel digital da depinde de ce firma e facut si cat costa