| DELGADO_9465 a întrebat:

Care este cea mai buna metoda de a scapa de mahmureala dupa o noapte de betie cruntalaughing?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Un dus rece si un suc natural . Apoi un somn de frumusete .

| Bacemi a răspuns:

Un dus rece si un suc natural. Apoi un somn de frumusete.

| miauu a răspuns:

Doua palme de la prietena/nevastalaughing

| User a răspuns:

Pai nu stiu. zeama de varza acra. da' eu unu' nu pot manca nimic ziua respectiva, doar dorm.

| TipulVerde a răspuns:

Bei o bere blonda, rece. La mine merge mereu. laughing

| theStar a răspuns:

O baie

| tcandrei a răspuns:

Mananci ciorba de burta:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parca sucul de portocale era bun ca sa iesi din betie straight face.

| arhivistu a răspuns:

Un dus, o bere daca mai poti bea, sau daca nu incearca o ciorba de burta.si dupa aia fanta lemon

| Denny a răspuns:

Am auzit ca ciorba face minunilaughing