| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai rapida metoda de slabit dupa ce nasti si mai ales si alaptezi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Cand alaptezi nu trebuie sa mananci exagerat dar nici sa faci cura de slabire. Trebuie sa ai un regim sanatos si variat compus in primul rand din branzeturi, lactate, fructe si legume, carne slaba. E foarte importanta hidratarea ta, bea cel putin 2 litri de lichide pe zi. Poti sa faci gimnastica.

April
| April a răspuns:

Daca alaptezi nu ai voie sa faci cura de slabire, lasa slabitul pentru dupa ce intarci copilul. Gimnastica poti sa faci. Niciodata insa nu e bine sa slabim repede.

| Moneyandfame a răspuns:

Pilates.

| ewen a răspuns:

Alaptarea insasi este o metoda excelenta de a slabi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu cred ca-i cea mai fericita idee in perioada asta, mai asteapta cand n-o sa mai alaptezi cauta-ma. Ala micu trebuie sa pape tot de la tine si ce-i dai daca tii regim, nu si nu acum.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa faci mai mult sex pentru un nou copil