| anonim_4396 a întrebat:

Care este pozitia ideala pentru dormit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Pe spate

5 răspunsuri:
| CleanHeart a răspuns:

Cum te simti tu mai confortabil
o zi frumoasa! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe stanga

| m1dn1gh7 a răspuns:

Cand eram mic am facut foarte multe injectii, si eram nevoit sa dorm pe burta. De atunci am ramas asa, mi se pare imposibil sa dorm altfel, dar nu e deloc bine. Dormitul pe spate e cel mai bun, sau pe o parte.

| Anaconda123 a răspuns:

Pe burtă sau pe spate, pentru mine e mai bună pe burtă