| Paix a întrebat:

Care stiti sala de MMA in localitatea Lugoj?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Apocaliptic a răspuns:

De ce vrei sa faci MMA? Poti sa inveti de pe net. Mai bine fa ceva ce te poate invata doar un antrenor, gen Muai Thai/Karate/Taekwuondo.
Imi pare rau, dar nu pot sa-ti raspund la intrebare pentru ca nu stiu.