| Teodorat5t a întrebat:

Care sunt cauzele menstruației cu sânge mai negricios?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Apare la inceputul sau la sfarsitul menstruatiei din cauza cantitatilor mici de sange care se elimina incet din corp. Este un sange care a stagnat in corp si nu a fost eliminat imediat la exterior.

| Violleta2022 a răspuns:

Posibil o infectie.

| justanotheruser99 a răspuns:

E posibil sa fie de la răceală, iei medicamente? Si acestea ar putea avea o contribuție.

| Irapahehell1fan a răspuns:

Caută pe net!