| Biby a întrebat:

Care sunt cele mai bune absorbante?
Am 10 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buna.
Tampoanele sunt in functie de fluxul sangerarii. Nu poti folosi pe cele de noapte la un flux slab sau invers.
Este bine sa-ti iei din fiecare sortiment (normale, plus, super-plus, de noapte) pentru a vedea cum este sangerarea ta ca pe viitor sa te ghidezi pe absorbantele de care ai nevoie sa te protejeze cat mai bine.
Iti recomant Always!
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| LittleKiddo a răspuns:

Cele mai bune absorbante sun always night

| PeAcE a răspuns:

Cele de la Always le consider eu cele mai bune. Cele roz sunt foarte buna, dar eu ti le recomnd pe cele albastre(NIGHT) daca e sa ai aceeasi problema ca si mine, adica foarte abundenta. Eu folosesc in primele 3 zile night, iar ultimile 2 cele roz.

| Gabi266 a răspuns:

Always thinking

| nicoletutza_6255 a răspuns:

Pai eu zic ca always ultra de zi si de noapte...

| IIIx333III a răspuns:

Always Maxi. Sunt pentru... zile negrehee hee.

| anytuk a răspuns:

Always:-p