| madalinfindrihan a întrebat:

Care sunt cele mai bune țigari? Ce marca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici o tigara nu este buna, toate sunt cancerigene!

| Clorox a răspuns:

Cele mai bune tigari sunt alea de la altii, crede-ma laughing
Eu fumez Kent, este foarte bun.

| Crackman a răspuns:

Cele de la altihee hee

| CleanHeart a răspuns:

Da-le incolo de tigari, nu is bune la sanatate.Acuma nu zic,ca is multi care fumeaza si au trait mult si bine poate mai mult ca unii nefumatori dar nu inteleg cum de poti fuma, zic in general niste tigari care au un gust de nimic, sunt naspa ca dracu si sunt si costoase, eu una nu mi-as da banii pe asa ceva, desii toti de la mine din familie fumeaza.

| AKARA0 a răspuns:

Pall Mall negru, dunhill negru, kent 8, Winston, rohnsman
Nu le incerca pe alea albastre că au gust de salata de cartofi

| Lzehxo a răspuns:

Nu ma pricep, dar iti sugerez sa te lasi de fumat pentru sanatatea ta. O sa ai probleme de sanatate in viitor daca o sa continui sa fumezi.

| PainePrajita33 a răspuns:

Daca vrei neaparat sa fumezi, eu iti recomand sa iti iei o tigara electrica. E mult mai profitabil sa strangi bani sa iti iei una decat sa dai la 1-2 zile 30+ lei pe pachete de tigari care sunt si scumpe si dauneaza sanatatii. Insa daca iei una electronica aia nu dauneaza si face si mai mult fum+ ca poti sa iti alegi ce aroma vrei tu, poti sa le combini sa te joci cu ele cum vrei tu!
Sper ca te-am ajutat!