| Sony8998 a întrebat:

Care sunt cele mai bune vitamine de pe piata?
(pentru adolescenti)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Psihoterapeutul a răspuns:

Cel mai indicat este sa mergi la medicul de familie, sa-ti dea un set de analize si in functie de rezultatul acestora iti va recomanda vitamine...asta daca ai vreo problema!

| ellutza a răspuns:

Iti recomand cu caldura sa iei vitamine deoarece organismult trebuie "ajutat". Cele mai bune sunt complexe de multivitamine si minerale luate in asociere cu omega3 capsule uleioase ( elimina starile de oboseala, creste rezistenta organismului fata de stresul fizic sau psihic, echilibreaza sistemul imunitar).

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Vitamax, Eurovita multiminerale.

| simona24 a răspuns:

Supradin...este un complex de vitamine f bun...gasesti efervescent si capsule, dar mai bine mergi la medic... orice vitamine sunt un supliment alimentar

luciana
| luciana a răspuns:

Ti-as recomanda sa iei ulei de catina care mareste rezistenta fizica, intareste imunitatea, ajuta metabolismul, alunga oboseala si iti da o stare de confort si mult bine. Citeste pe net de uleiul de catina - produs natural. Lucien.

| andreea_9905 a răspuns:

Du-te la naturisti si ia niste vitamine pe baza naturala nu au ce sa afectezehappySanatate