| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai bune vitamine pe care le pot lua si care ma ingrasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| danutza_2917 a răspuns:

Http://aloeveraforever.ro/produse/suplimente-nutritive/forever-kids sunt naturale si iti fac pofta de mancare.

| Lora a răspuns:

Vitamina C iti da pofta de mancare, si mancand intr-una te vei ingrasa

| MariaMonica a răspuns:

Vitaminele nu ingrasa happy Ele iti dau pofta de mancare si o stare fizica mult mai buna. Sunt o gramada...Eurovita (despre care se zice ca sunt cele mai bune pentru ca au complexul de vitamine si minerale. Le am si eu si o sa incep sa le iau) Supradyn...etc

| RUMBURAK a răspuns:

Vitaminile nu te ingrasa.iti dau pofta de mancare.deci orice vitamine ar trebui sa te ajute. daca vrei sa te ingrasi papa paste, fripturi si tot ceea ce se face cu drojdie.eu asa stiu cel putin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Polijan