| nbgfmkdlșxs a întrebat:

Care sunt simptomele sindromului premenstrual?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Sani umflati si sensibili, irascibilitate, schimbari de dispozitie, dureri de cap, probleme cu tenul, balonare, probleme digestive.
Nu e musai sa fie toate.
Am vazut ca ai zis de ceva arsuri la stomac. Asta nu e simptom premenstrual. E ori de la stres, ori de la mancat aiurea. Probabil un inceput de gastrita.

| fataciocolata a răspuns:

Dureri de cap, dureri de burta, sensibilitatea sanilor, aparitia cosurilor, schimbarea starii emotionale, etc.Pa!

| fataciocolata a răspuns:

Si aparitia unei secretii alb-transparenta pe chiloti!

| nbgfmkdlșxs explică:

Cumva și stări de voma? Și mai am și arsuri la stomacsad