| dadriana a întrebat:

Cat costa sa faci avort la 2 luni?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Preţul variază, în general, între 500-800 lei; dar, poate ajunge şi la 1500 lei ( depinde de cabinet/clinică/tip de avort ).

Vezi detalii despre avort la linkul :
http://www.provitabucuresti.ro/bioetica/avortul/proceduri-metode-avort

Toate cele bune.

| Blamely a răspuns:

Aproximativ 700 de lei.

| Skilline2012 a răspuns:

Gen 600-700 lei.

| Hace a răspuns:

Ouch...Nu cred ca este mai mult de 100 euro.

| alincik900 a răspuns:

Mai gandeste-te sa nu iti para rau mai apoi