| alexandra229 a întrebat:

Cat de bune sunt cremele avon si eficiente (cele pentru cosuri )?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am folosit si eu produse avon pentru problemele acneice insa fara rezultate. Te sfatuiesc sa mergi la un dermatolog sau mai poti incerca diferite masti facute acasa din fructe sau legume. Gasesti pe internet tot felul de masti de genul acesta. De evitat ar fi stoarcerea cosurilor (pot ramane semne) sau curatirea tenului cu spirt deoarece il face extrem de sensibil... sper ca ti-am fost de folos

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Bune dar nu suficient de bune asa incat sa te scape de cosuri

| AFR81 a răspuns:

Sunt foarte bune. Mama mea lucreaza ca si reprezentant si am folosit aceste creme destul de des. La mine au avut efect.