| RazzyFUnik a întrebat:

Cat de sanatoase sunt tigarile electronice? Ati folosit sau folositi aceste produse? Sunteti multumiti de ceea ce ofera? Sunt fiabile? Isi merita banii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai şi pentru faptul că mai protejezi sănătatea cu ele şi tot merită.

| AlexTitan a răspuns:

Sunt sanatoase nu tragi fum in tine doar aburi. da folosesc si eu, sunt foarte multumit de ceea ce ofera cand sunt plictisit mai trag din ea, sunt fiabile si da isi merita pe deplin banii

| Nicolicel a răspuns:

Nu, nu isi merita bani, deoarece dupa un timp vei simti nevoie sa fumezi o tigare.