| CookieYumm a întrebat:

Cat timp e normal sa iti intarzie menstruatia? Simt o usoara durere de burta ( jos) dar inca nimic.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Depinde de varsta, de sanatate, de ce ai facut in perioada fertila!

| mona a răspuns:

O sa iti vina in maxim 2 zile daca simti durere de burta[ jos]

| BassHunter13 a răspuns:

Ai avut vreun contact sexual neprotejat in ultima perioada?

| Generalul a răspuns:

Poate intarzia si cateva zile pana la o saptamana, fara a fi vorba de altceva. Daca incepi sa ai dureri, nu-ti fa probleme.

| Camelisa a răspuns:

Nu cred ca este vreun"timp"daca cumva iti intarzie e posibil sa fi racita, raceala este una din cauzele care iti intarzie menstruatia. Daca ai dureri de sani sau spate(cum e in cazul meu, odata ce incep durerile de sani eu stiu ca mai am de asteptat o saptamana) sigur e "aproape"laughing
Numai bine!