| diarie a întrebat:

Cat timp si cat de mult trebuie sa imi dau cu ulei de ricin pentru a imi indesa parul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Vi003 a răspuns:

Inainte de a ma spala pe cap, frec scalpul cu acest ulei, stau cam o ora, dupa care ma spal cu sampon de Hofigal sau de...bebelusi. Asta fac de vreo 2 ani si se vede, e drept, mai uit, dar de 2 ori pe luna tot o fac. Apuca-te, rezultatele apar surprinzator de repede!