| Inessix a întrebat:

Cate calorii are un plic de supa de la Knorr? O singura portie, nu 3.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Valori Nutritive

Valori pentru 100 g

Calorii 383kcalorii
Grăsimi: 12, Carbohidraţi: 58, Proteine: 10, Fibre: 1. acum depinde de care supa, asta este supa de pui cu crutoane...cauta si tu pe google si convingete cu ochisorii taihappy

2 răspunsuri:
| RoXxy a răspuns:

Poi uita-te pe ambalaj! Oricum foarte multe kalorii de aceea eu prefer supa adevarata facuta in casawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se vede ca esti corijenta la matematica laughing