| doarEu001 a întrebat:

Cate masele de minte avem? 4?big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Teorectic 4, dar 20 la suta din oameni nu au avut niciodata masele de minte.

http://webcache.googleusercontent.com/......tp?/search

| Kesha1428 a răspuns:

.2 sus si 2 jos. Cele doua de sus se afla la capetele maxilarului superior, iar celelalte doua la capetele maxilarului inferior...happy

| AndraaP a răspuns:

4tongue 2 sus. 2 jos

| SoranaTQ a răspuns:

Da. Orice om are 4 masele de minte. big grin

| pinkpityc a răspuns:

Avem doar 1

| MADRIAN123456789 a răspuns (pentru pinkpityc):

Da, avem 4 măsele de minte.