| anonim_4396 a întrebat:

Cate ore dormiti intr-o zi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dydy1 a răspuns:

Nu stiu, cand ma trezesc in week realizez ca am dormit jumate de zi.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

8, 9 sau 10 depinde.

| Vizitiul a răspuns:

Eu dorm pe noapte, nu pe zi. Aproximativ 7 h.

| Daria a răspuns:

Adorm la 11 si ma trezesc la 7 jumate, in concluzie cam 8 ore si ceva.happy in timpul scolii.In vacante si 11 ore.hee hee

| Libelle a răspuns:

Dorm ziua 1 ora sau 2.
Noaptea dorm de la 11-12 la 6-7.

| LemonCandy a răspuns:

8 sau 9. depinde cat de obosita sunt laughing

| alexcristi a răspuns:

Dorm noaptea nu ziua, cam 8 ore

| Xcel98 a răspuns:

8-9! funda?

| Emanuelm a răspuns:

7-8 ore noaptea iar cand vin de la scoala vreo ora doua daca sunt obosit.

| AlynnaOanna a răspuns:

Minim 6, maxim 12 laughing

| raducu4all a răspuns:

7 ore... ideal ar fi 8