| cevacumva a întrebat:

Cate zile ar trebui sa dureze menstruatia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Luissa123 a răspuns:

Menstruatia difera de la o persoana la alta.in genere dureaza 3-9 zile

6 răspunsuri:
| venusdoom a răspuns:

Min 3 max 7

| FlorentinaM a răspuns:

Cred ca intre 6 si 8

| AmeMiss a răspuns:

Difera de la femeie la femeie. Poate dura de la 3 pana la 7 zile, toate suntem diferite happy

| KyssOana a răspuns:

Fata desteapta laughing menstruatia tine de la 4 zile la o saptamanawinking

| DidiChanx3 a răspuns:

Depinde de fiecare este la care dureaza o saptamana este la care 3-4 zile dar de obicei dureaza 4-5 zile happy fundita puppy dog eyes?

| hometown22 a răspuns:

Intre 3 si 7 zilehappy