| anonim_4396 a întrebat:

Caut un medic de familie bun ( femeie ) in Iasi!

Puteti recomnda pe cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| irina2011 a răspuns:

Pe http://www.medicidetop.ro/ gasesti medici din toata tara, deci si din Iasi :)

3 răspunsuri:
| mymisa a răspuns:

Iti recomand pe Dr ALexa Mirela, ai sa fii super multumit, este o foarte buna profesionista dar si ca o om.

| mymisa a răspuns:

Dr. ALEXA MIRELA- tel 0746-215108

| mymisa a răspuns:

Iti recomand cu drag pe Dr. Mirela ALEXA, e foarteo medic de familie foarte, foarte buna si se ocupa si de copii si de adulti, are rabdare, explica, nu se grabeste, nu se supara daca o suni in weekend sau dupa program. Mergi cu toata increderea si ai sa vezi ca vei fi foarte multumit. Iti dau nr ei de telefon. -0746-215108 sau 0728-351386