| ^_^just*me^_^ a întrebat:

Ce as putea face ca sa nu mai slabesc? Nu prea suna a intrebare normala dar in ultima luna am slabit destul de mult, de la 56, 5 kg am ajuns la 48, 5kg; mi se pare prea mult si prea repede tinand cont de faptul ca nu am tinut nici o dieta, nimic; in plus nu mi se pare ca am schimbat de loc regimul meu alimentar, mananc la fel ca inainte si slabesc pur si simplu! 8 kg sunt totusi ceva! Imi place cum arat imi placea cum aratam si inainte, ce sa fac sa nu mai slabesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cristiana_4483 a răspuns:

Woooow. buna intebare. mi-ar placea sa fiu in locul tau pentru ca sunt cam plinutza.mai bune consulta-ti medicul de familie si acesta te poate indruma mai departe

3 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Daca tu ai o o alimentatie sanatoasa bazata pe toate cele necesare corpului si fara alimentele care dauneaza vei avea greutatea optima pentru organismul tau.Trebuie sa gandesti ca sanatatea conteaza. Daca vei avea o alimentatie sanatoasa nu vei slabi si nici ingrasa semnificativ(si o viata sanatoasa). Corpul stie ce e mai bine pentru tine

| KingBaroneT a răspuns:

Esti in crestere mananca sanatos si fa mult sport bafta

| KingBaroneT a răspuns:

Esti in crestere mananca sanatos bafta