| laura_2327 a întrebat:

Ce cost are operația de deviație de sept?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| presus a răspuns:

Daca esti asigurata in sistemul de sanatate (eleva, studenta, angajata), operatia este gratuita in spitatele care au contract cu Casa de asigurari de sanatate. Daca vrei sa faci operatia la o clinica privata, te costa in functie de medic, de zona (2000-5000 lei).

1 răspuns:
| Tig22 a răspuns:

Hei, daca te duci la o clinica specializata, si iti sugerez sa faci asta, te va costa cam pana intr-o mie de euro, s ar putea si 1200. Succes happy