| daηă a întrebat:

Ce creme sau medicamente recomandati pentru durerile de spate, picioare si maini?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Eu iti recomand cateva sedinte de masaj vei fi ok. daca esti interesata contacteaza-ma in pvt

| mona a răspuns:

Incearca ..sindolor crema

| Tynnna a răspuns:

Pe mine m-a ajutat enorm Bengay cand pur si simplu nu ma puteam misca de la durerea de spate...mai poti incerca Voltaren, insa nu e prea eficient. inca un remediu mai babesc putin, este masajul cu un ulei(chiar si de bucatarie) putin incalzit urmat de o frectie rapida cu alcool medicinal sau Carmol. Asta inainte de culcare, cand esti sigura ca nu mai iesi afara ca sa isi faca efectul si pentru ca are un miros patrunzator. :*

| MissDyDee a răspuns:

Diclofenac sau Diclac ca tot aia e.

| ionupo a răspuns:

Ai mai jos un site cu informatii despre Durerea Lombara.

http://www.topmedica.ro/blog/durere-de-spate-ce-sa-fac/.

Poti pune intrebari chiar pe site iar medicul iti va raspunde in scurt timp. Succes :)