| EuEuEu_6779 a întrebat:

Ce este ciclul (13 14 15 ani)? funda plsss

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| danco a răspuns:

Intrebarea e fara logica/sens. Reformuleaza.

| Fluturash cu aripi de inger a răspuns:

Cauta pe google iti da acolo toate detaliile, buna intrebarea lui ralucuts 'cati ani ai?'

Răspuns utilizator avertizat
| RecycleBin a răspuns:

Cati ani ai?=]]

| www_6598 a răspuns:

"la majoritatea fetelor, ciclul menstrual incepe intre 10 si 16 ani.Nu exista un anumit:prima menstruatie apare cand organismul tau este pregatit.

| Un ZaMbEt De CoPiL InOceNt a răspuns:

Pai nu te speria este ceva foarte normal pentru o domnisoarahappy
si eu am trecut prin asta si stiu cum estehappy, daca nu iti vine o luna sau doua trebuie neaparat sa te duci la medichappy poate fi o dereglare, sper ca te-am ajutat imi dai funda?happy