| Vdariusbubu a întrebat:

Ce exercitii fizice ar trebui sa fac ca sa >slabesc?--FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ionut01 a răspuns:

Daca vrei sa slabesti ar trebui sa alergi
pe zi macar 15-20 minute
da rezultate!

2 răspunsuri:
| ioana12345 a răspuns:

Iti recomand calduros 30 de minute de cardio pe zi(alergare sau mers puternic, poti sa sari coarda, sa alergi pe loc), vezi pe youtube ca sunt multe videoclipuri bune. spor.

| Kristinaa0001 a răspuns:

Prin aerobic adica dans salsa cha-cha prin fittnes poti sa faci acasa pe muzica sa dansezi dar melodii ritmice si exerciitii toate timp de o ora dar nu toate de odata spor la sport big grin