| Cristina_3547 a întrebat:

Ce exercitii pot sa fac, acasa sau la sala, ca sa slabesc genunchii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Tommy a răspuns:

La sala deja are cine sa te initieze, dar pentru acasa sunt cateva. Chiar "banalele" genoflexiuni" te ajuta f tare. Iar intinsa pe spate, simulezi mersul pe bicicleta cu usoare zvacniri cand ajungi sa intinzi piciorul. Dar masajele...sunt minunate intercalate cu gimnastica. Succes!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care grasanca poate sa se ingrase atat de mult incat sa fie grasa chiar si la genunchi?