| SILVIUTZA_7132 a întrebat:

Ce faceti cand va simtiti rau? Am o stare proasta si nu imi este bine deloc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Anonima_1513 a răspuns:

Ma culclaughing

| dane95 a răspuns:

Nu stiu. punete sa dormi :p

| Available a răspuns:

Eu ascult muzica la casti si am pretentia sa fiu singura in camera ca sa ma "manifest" laughing. Cand eram mai mica plangeam asa degeaba fara motiv cand eram nervoasa tot fara motiv si dadeam cu capul in perna rolling on the floor.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ascult muzică pentru relaxare.
Pa, pa.