| TheDarkQeen13 a întrebat:

Ce fructe ajuta la cresterea hormonala ( cresterea saniilor)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
NU există niciun fruct!
Practică un sport pentru dezvoltarea armonioasă corpului, ți-am mai spus.
Pa, pa.

| Cris988 a răspuns:

Nu exista fructe care sa ajute la cresterea sanilor, cum de altfel nici mararul :-) Cresterea sanilor e influentata mai mult de mostenirea genetica. Asta din cate stiu eu. Sau poate exista uita-te si pe site-ul recomandat, poate gasesti ceva care o sa te ajute. Si cum a spus si Legiutitoarea practica un sport pentru dezvoltarea armonioasa si fermitatea sanilor. Dar cati ani ai? Poate o sa iti mai creasca. Si bine ar fi sa te accepti asa cum esti... Cine te place, te place si asa, nu?