| anonim_4396 a întrebat:

Ce id are Andreea Balan?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

O intrebare ca asta nici n-ar fi trebuit sa fie aprobata. Aviz persoanelor care au functia "moderare continut"!

40 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

O intrebare ca asta nici n-ar fi trebuit sa fie aprobata. Aviz persoanelor care au functia "moderare continut"!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Habar nu am.winking Nu cred ca Andreea Balan are timp pentru mess.happy

Janina
| Janina a răspuns:

Idioata.andreea@gmail.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar asa. Oare ce id are Andreea Balan?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce n-o intrebi?winking m/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Idul Adelei Popescu este : p.adela82

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Id are andrea banic? imi trebuie! mil da? sper ca dasad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu si nici nu am ideea cred ca doar andreeabalan.:Xpoate ca' dar e u sunt o fana dea ei:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu eu am 10 ani si o iub p andreea balan am fz la concert in PItesti de 1 Dec a cantat si oops eroarewinkingwinkingwinking
id meu andrutshe_just_me

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu eu am 10 ani si o iub p andreea balan am fz la concert in PItesti de 1 Dec a cantat si oops eroarewinkingwinkingwinking
id meu andrutshe_just_me

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu il stiu... este andreea_bal23
mi-a dat web-ul de 3 ori si chiar ea este.numai ca nu pra vorbeste nu prea are timp cryingcrying Sper sa o cunoscc:-X:-X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu il cautlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu. sh nici nu ma interewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu . sh nici nu ma intere winking .

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Id lui andreea balan este andreeabalan47 big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt de acord cu lovepink ce adresa ai lovepink?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu id-ul ei sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Andreea_blan

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum te numesti'

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-l stiti?
de ce va stresati atata ca e doar un id si in plus nici nu are timp sa inte pe el e super ocupata nu sta si butoneaza la pc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu. du-te dracu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Andreea_balan

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Balanandreea00

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Id lui andrea balan este balanandreea00

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

AndreeaKeo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De fapt id lui andreea balan este andreea_balan2011 si mi-a dat web este chiar ea si i-a dat si hi5 ei daca nu ma credeti intrebati la id alinapisika_1999 id meu va pup

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cf draga