| crazyjoker13 a întrebat:

Ce indica acest ekg? Am probleme sau nu? https://static.md/f959591d436689997daa7ce584342e38.jpeg

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Doar medicul de familie poate descifra, ori medicul cardiolog!
Cel care ti-a recomandat EKG, nu ti-a zis care este starea sanatatii tale?
Poate au fost informati parintii.
O seara buna happy

| crazyjoker13 explică (pentru caramela):

Pai am facut vizitele medicale pentru scoala de soferi si i-am vazut pe doctori indecisi daca sa ma declare apt sau nu din punctul asta de vedere. De-asta m-am ingrijorat.

| caramela a răspuns (pentru crazyjoker13):

Daca vor fi probleme. iti vor cere un control amanuntit la cardiolog!
Dar te stii cu afectiuni cardiace?
O zi bunahappy

| crazyjoker13 explică:

Nu neaparat. Cam de o saptamana simt un fel de intepaturi usoare in zona inimii.