| andreea_4728 a întrebat:

Ce inseamna cand urinezi des?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BuBuRuZaForEver a răspuns:

O raceala! Majoritatea fetelor cand racim jor ne urinam des si mici dureri! Dar totusi consulta un doctor!

1 răspuns:
| Pământul a răspuns:

Semn divin. Infectie urinara. Probleme la prostata. Bei prea multa bere? Rinichii fac pe smecheri?