| InVisible99 a întrebat:

Ce inseamna cand venele de sub limba iti sunt negre?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Caasa sunt la mai toata lumea. La unii sunt mai putin pronuntate si se vad mai deschise la culoare. aia inseamna ca sunt acoperite cu o pielita mai groasa dar sunt la fel de negre.

| Drolja a răspuns:

Că ai sânge în ele.
Nu e grav.

| Holy2010 a răspuns:

Absolut nimic.

| Iobagul a răspuns:

Nu vreau sa stiu...

| Lola12345 a răspuns:

Nu știu sigur ce înseamnă dar nu e grav.