| Elena1234456 a întrebat:

Ce inseamna "dieta inimii frante"?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| deadwillow a răspuns:

Mai putine valuri de sentimente, incearca sa eviti dezamagirile, sa ai grija la oamenii din jurul tau si sa nu ai incredere in oricine pana nu simti tu cu adevarat ca te-ai refacut si o poti lua de la capat.

| NCN a răspuns:

Nu sunt expert dar sa o lom incet dieta e un fel de regim, nu mai accepta si altele daca e franta, mai putine sentimente zic eu "restrictia inimii frante"asa cred ca e ok sa intelegi ce am vrut sa zic, trimite un mesaj daca nu ai inteles.