| anonim_4396 a întrebat:

Ce luati cand va deranjati la stomac? ( diaree) + putina greata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Ceai de menta/no-spa.
O seara bunahappy

| AFR81 a răspuns:

Iau smecta si ma rezolva imediat.

| RAY a răspuns:

Bicarbonat cu apa, dar pentru diarie e bun orezul fiert, morcovi, ceaii de menta, odihna, pastile nu lua rapid, diaria e de fapt curatarea de microbi nu e rea e beneficica

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Bere! ma golesc de tot

| DanielVălean a răspuns:

Metoclopramid.