| anonim_4396 a întrebat:

Ce marime trebuie sa aiba un penis la 14 ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde ....in 14 ar fi bun

41 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu.Eu am 14 ani si o am in erectie de 16cm

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu.Eu am 14 ani si o am in erectie de 16cm

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu de abia am implinit 14 si o am de 10-12 cm in erectie. E mic?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 13 si 3 luni iar penisul meu in erectie are 13 cm

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mah eu o am de 3 cm nesculata si 11 sculata e ceva normal?

| altul a răspuns:

Eu am 14 ani si o am de 12 13

| halflife a răspuns:

Am 11 ani si o am de 11-12 cm in ecretie.depinde de mai multi factori

| Academicianul a răspuns:

Eu la 14 ani şi 6 luni îl am de 16-17 în erectie, dar cand e in stare erectantă, se coboară varful ("maciuca"). Cu alte cuvinte se blegeşte. Aveţi idee de ce se întâmplă asta?

| insider a răspuns:

Nu stiu eu am 12 ani si o am de 8cm

| Sexsolog a răspuns:

Eu am aproape 15 ani si am marime de 15-16 cm asta e normal cred pentru virsta mea

| duma111 a răspuns:

Eu am 15 ani si o am de 14-15 cm in erectie. e bine sau e prea mica?