| anonim_4396 a întrebat:

Ce melodie as putea pune pe un videoclip despre etnobotanice si droguri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

Avea mai demult Cristiana Raduta o piesa pentru asa ceva - era la o campanie stpo drogurilor

Răspuns utilizator avertizat
| sltlp a răspuns:

Cred ca ai putea alege: nimeni altu inca o poveste

| Altair92 a răspuns:

Requiem for a dream (soundtrack) (Asa se numea si filmul ala, care tot asa avea ca tema drogurile sau ceva de genu)tongue.

| eragon124 a răspuns:

Specii dubgonu, strada stramba, candy2, diagnoza, tehta etc. etc.