| neanicu a întrebat:

Ce nivel de colesterol ati avut la ultimele analize de sange?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

| anka a răspuns:

| BRG a răspuns:

Mare oricum şi glicemia 340, analizele le am făcut luna trecută.