| arbl07 a întrebat:

Ce parere aveti de comportamentul acestui medic?
Am fost la stomatolog si urma sa imi imbrace un dinte.I-a scos nervul dar a mai scos si nervul dintelui de langa el pentru ca dupa acel dinte aveam un dinte lipsa si voia sa faca o punte de legatura cu o masea din spate. Dintele caruia i-a scos nervul era perfect sanatos si tare.Acum este casant si mult mai slab.Am intrebat-o de ce a scos nervul unui dinte sanatos si mi-a raspuns nervoasa:"Dar dumneata esti total pe dinafara! Nu intelegi nimic din ce am de facut aici."
Voi ce parere aveti? este normal sa fie asa de nervoasa si sa se comporte astfel? Totusi e vorba de dintii mei si tin sa ii am mai curand sanatosi si puternici dar mai putin perfecti decat teribil de frumosi dar falsi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Bine ai venit în România. Nu știu ce medic ți-a recomandat punte. Mai ales dacă ești tânără să nu zic sub 18 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Ăştia-s doctorii din Românii,ciubucarii naibii ce-s!
Fura-i-ar... Doamne iartă-mă!
Te rog să-mi scuzi limbajul,abia mă abţin să nu le trag vreo înjurătură!
Nu-s în stare de nimic, nu-s în stare să pună undiagnostic, nimic, numa să ia bani di pă noi şi să ne bage în pământ, încet dar sigur!
Te pup!