| lionessiss a întrebat:

Ce parere aveti de DR Alexandru Georgescu de la Spitalul clinic de recuperare Cluj-Napoca? AS dori sa stiu daca este un medic bun, cum se comporta cu pacientii.VA rog sa ma ajutati cu orice fel de informatii.Va multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Felix65 a răspuns:

Doctorul Georgescu este profesor universitar cu state vechi in Universitatea de Medicina "Iuliu Hatieganu"din Cluj-Napoca.Acum nu stiu ce intelegi tu prin "doctor bun"Dumnealui este un profesionist si cred ca este primul lucru de care avem nevoie cand alegem un medic.