| BIOO a întrebat:

Ce parere aveti de recomandarile celebrului Dr. Oz? A pus cineva in aplicare retetele lui? Si daca da. Ce retete ati folosit si pentru ce cauza anume? Ofer o mare funda, celui/celei care-mi raspunde sincer!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Lia09 a răspuns:

Mie-mi place foarte mult de el si se vede ca este extrem de priceput si de incredere!
Am incercat o "reteta" pentru indigestie. Sa mananci jumatate de lamaie, apoi dupa 30 de minute bei un pahar de apa la temperatura camerei. A functionat!

1 răspuns:
| Zki a răspuns:

Nu am incercat niciodata vreo reteta de a lui, dar este un medic extrem de bun (cardiolog, si inca profeseaza) si as avea incredere