| Hilde31 a întrebat:

Ce parere aveti despre Criolipoliza,Lipolaser,Velashape? Am tot citit pe internet ca acestea sunt eficiente in topirea vrasimii si tratarea celulitei. A incercat cineva aceste proceduri non invazive? Care sunt rezultatele reale? Mentionez ca am inceput sa fac sport,merg la sala si sunt o adevarata fana Kangoo Jumps dar as vrea sa incerc si eu aceste proceduri deoarece doresc sa scap de grasimea si celulita inestetica. Am inceput sa mananc sanatos si rezultatele se vad dar foarte putin. Astept cu nerabdare parerile voastre, orice raspuns m-ar ajuta foarte mult iar cel mai bun va fi castigator!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Nu am facut, dar am auzit ca da, sunt eficiente, Dar daca vei continua cu mancatul sanatos si cu sportul, rezultatele se vor vedea, nu imediat, trebuie sa ai rabdare!

4 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Multu' pentru fundita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe lângă astea există şi masajul anticelulitic şi masajul făcut de aparate combinate cu alergat sau mers pe jos. Plus că nu ar strica o dietă prescrisă de un medic dietetician. Nu e bine să se ia după ureche medicamente sau suplimente.

| Roxanacretu2 a răspuns:

Eu am incercat criolipoliza si lipolaserul si pot spune ca ajuta enorm. Chiar se vad efectele, iar combinate cu o dieta de exceptie sunt pe calea cea buna. Iti recomand http://salonestetic.ro daca esti cumva din Cluj. :)

| Andrei19089 a răspuns:

Sunt tratemente sigure si sanatoase. Recomand sa mergi intr-o clinica seroiasa pentru remodelare corporala cum este Reshape Clinique