| anneemariia a întrebat:

Ce parere aveti despre Epilator Philips SatinSoft HP6522/01 Wet & Dry, 20 Pensete ...as vra sa imi cumpar un epilator care sa ma ajute sa ma epilez pe intregul corp(maini,axila, picioare...etc.) si nuj ce sa aleg pt ca e primul meu epilator...ma ajuta cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Firma e buna
am avut alt gen de epilator de la ei si e super bun
nici nu se strica, nu ai probleme

eu zic sa-l cumperi
e bun, merita!
cand voi avea cum il voi cumpara si eu

| GabrielaIoana a răspuns:

Mie mi se pare bun. Cel putin cei de la http://www.badabum.ro/......52201.html il descriu bine. Eu una sunt adepta cremelor depilatoare nu am avut inca curajul sa trec la aparat dar acum ca tot mi-ai dat ideea ma tenteaza. Are cam tot ce poate avea un aparat bun :)