| rosse99 a întrebat:

Ce parere aveti despre mancarea de la MC donalds?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
15 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Am mancat odata un shake, cum ii zice, iaurt din ala de baut?
Daca chiar mi-e foame, imi iau un sandwich cu piept de pui pane, fara maioneza, de la oricare dugheana din oras, dar si asta se intampla destul de rar. Asa rezolv problema cu mai putini bani, mai putine calorii si mai putina sare. thinking

Elianna
| Elianna a răspuns:

Buna si ...nesanatoasa!

| traficanta a răspuns:

E buna la gust. dar e inselatoare. E foarte, foarte nesanatoasa.

| 80Cris a răspuns:

In primul rand este foarte scumpa! In al doilea rand te '' aranjezi'' pe ziua in curs cu caloriile!

| Slavian a răspuns:

Mai pe scurt : e o prostie sa mananci de acolo.

| vivigirl a răspuns:

Cam nesanatoasa. Mai mananc si eu de acolo. Dar din cand in cand. Ultima oara am mancat prin februarie laughing. Este buna dar ingrasahee hee.

| dhraqull a răspuns:

Proasta, nici macar daca as avea copii nu i-as duce acolo in weekend.Complet nesanatos si gretos.

| hrdcore a răspuns:

Este foarte bun, un pic scumpa si te ingrasa rau de tot

| Ems a răspuns:

Este buna la gust normal, dar e nesanatoasa. E bine se evitam, dar daca se intampla sa mai mancam acolo nu-i nimic! Cate putin din fiecare!winking

| denisa20 a răspuns:

E nesanatoasa dar e foarte buna. Daca poti incearca sa o eviti.

| piktor a răspuns:

Tot ce`i bun e ori ilegal, ori imoral ori ingrasa
laughing

| cockie_green a răspuns:

Sa fiu sincera.mananc(cred ca toata lumea care are posibilitati financiare a mancat cel pputin o data). deci mananc dar foarte rar adica eu nu am mai mancat de vreo 3 luni.si o colega de-a mea mananca o data la 2 saptamani si e grasuta, are gusa, ...eu zic ca e nesanatoasa dar daca mananci odata la 3 luni sau mai mlt nu are nimic.big grin

| anamariamj a răspuns:

Tentant... dar... gretos!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In loc sa mancati de la MC Donalds mai bine ai manca natural aici vedeti despre ce e vorba www.viata-sanatoasa.com

| alexandra_7374 a răspuns:

Este foarte buna are un gust bun insa te umfla tare si daca faci exces din asta poti sa te ingrasi rau...este cea mai nesanatoasa mancare.