| MrBeanTeddyBear a întrebat:

Ce parere aveti despre pastille de slabit sunt bune sau nu

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Patilele de slăbit sunt o catastrofă pentru organism.
Un medic nutriţionist, un program de exerciţii fizice şi analize de sânge pot duce omul pe drumul sănătos la organismului.
Pa, pa.

| adriangabor92 a răspuns:

Nu sunt bune

| PhaseMorphXR a răspuns:

Depinde ce contin. Daca sunt pe baza de amfetamine, au mari sanse sa te nenoroceasca.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna!
nu sunt bune.
o vecina a lua si s-a imbolnavit de la ele si a stat in spital+ ca a mai luat si ceva kg in plus.

| maduts a răspuns:

Depinde de marca
eu folosesc detoxifiant inainte de masa tongue

| ღAnamariaღ a răspuns:

Nu sunt bune!
Te-or baga in ceva boala!
Nu lua nici un fel de pastile!
Du-te la dl care se numeste DOCTOR!
Si uite ce spune TPU despre asta:
Atentie! Problemele de natura medicala sunt probleme serioase care necesita asistenta/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativa si in nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare va recomandam sa apelati la personal medical specializat atat pentru diagnosticare, cat si pentru tratament.
FUNDA?

| Scortisoara a răspuns:

Nu sunt bune. Nu le lua, te rog eu frumos. Îţi stârneşti glandele, îţi dereglezi metabolismul, îţi dai pur şi simplu organismul peste cap. Mergi la alergat, fă mai mult sport, mănâncă mai puţin şi mai sănătos, renunţă la produsele nocive şi o să vezi rezultate.

| alexa_4370 a răspuns:

Nu sunt bune, dar chiar te fac sa slabesti.
O sa ai dureri groaznice de burta.
Stiu asta pentru ca a luat si o prietena de-a mea care are 19 ani.
funda? :*

| georginika a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa incerci.am auzit cateva persoane care au murit din cauza lor.

| Madalina_2969 a răspuns:

Nu sunt bune pentru ca le iei slabesti si te ingrasi dublu...

| b3atrice24 a răspuns:

Nu sunt bune! si daca ai cumparat sau ai degand sa cumperi produse citeste prospectul si in plus trebuie sa ai peste 18 ani ca sa poti consuma asa ceva.

| sKuMpy52 a răspuns:

Nuuuuuuuuu, in nici un caz, sa nu incerci!