| joanna777 a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele care vorbesc despre ei la persoana a3a?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Moneyandfame a răspuns:

Sunt cele mai tari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stau prost la capitolul gramatica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moneyandfame, crede ma ca nu are cum sa fie cele ai tari persoanele astea, iti au impresia ca vorbesti cu o alta persoana nu cu interlocutorul din fata ta!

| yoko4steaua a răspuns:

Cea mai bună, dacă aderă la categoria de persoane fandosite. ツツ