| Catalin_4582 a întrebat:

Ce pot face pentru a nu mai manca dulciuri si a ma abtine de a manca dupa ora 6. Practic fotbal iar cand vin de la meciuri sau de la antrenament mananc ce imi pune mama si parca nu imi trece foamea daca nu mananc ceva dulce un baton mic de ciocolata sau ceva... MS!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Claudiu2011 a răspuns:

Pai mananca fructe.si poti manca fructe si dupa 6 seara.iti recomand grefe si mere in special dar ionatane. poti manca orice fruct dar astea 2 nu ingrasa.

1 răspuns:
| Bylok a răspuns:

Si eu am aceeasi problema laughing incerc sa ma abtin si sa nu ma mai gandesc la "dulce",mai stau la pc, mai fac teme(in cel mai rau caz), mai ies afara si uite asa se face noapte si ma duc la culcarelaughing