| Miulescu_Raluca_1995 a întrebat:

Ce pot insemna semnele de nastere? Sunt mai mare decat fratele meu cu 8 ani si s-a nascut cu un semn de nastere identic ca si mine inseamna ca in viata anterioara am avut o legatura puternica?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, inseamna doar ca ati mostenit aceeasi gena de la un parinte (sansele erau de 50%)

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu inseamna absolut nimic, cu exceptia faptului ca ambii le-ati mostenit de la un parinte, bunic sau strabunic.