| XenofX a întrebat:

Ce pret are Zentel pentru viermisori intestinali happy
funda:X

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| march a răspuns:

8, 82 RON. happy

Da-mi funda la celalalt raspuns, si aici. puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Parmalat a răspuns:

Gratis, mi-a dat mie doctorul cateva cutii degeaba si ti le trimit daca vrei laughing

| c0l0rFuLLSkY a răspuns:

Salut!

In jur de 8-10 lei happy

Bafta ~